LCMA16-5F-C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM RECT RING 16MM #M5
Φύλλα δεδομένων: LCMA16-5F-C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LCMA16-5F-C
Αριθμός εξαρτήματος LCMA16-5F-C Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή CONN TERM RECT RING 16MM #M5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41768 pcs Φύλλο δεδομένων LCMA16-5F-C.pdf
Gauge Wire 16mm² Πλάτος - εξωτερικά άκρα 0.512" (13.00mm)
Λήξη Crimp, Flag Terminal Τύπος Ring, Tubular
τερματικό Style Single Stud Hole tab Πάχος 0.065" (1.65mm)
Stud / Tab Μέγεθος M5 Stud Σειρά Pan-Lug®
Συσκευασία Bulk τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Μόνωση Non-Insulated Χαρακτηριστικά -
Διάμετρος - αναγνωριστικό δαχτυλιδιού 0.217" (5.51mm) Διάμετρος - Βαρέλι OD 0.283" (7.19mm)
Διάμετρος - Βαρέλι ID 0.217" (5.51mm) Λεπτομερής περιγραφή Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 16mm² M5 Stud