LCMA10-8-C
PanduitPanduit
LCMA10-8-C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM RECT RING 10MM #M8
Φύλλα δεδομένων: LCMA10-8-C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LCMA10-8-C
Αριθμός εξαρτήματος LCMA10-8-C Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή CONN TERM RECT RING 10MM #M8 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65939 pcs Φύλλο δεδομένων LCMA10-8-C.pdf
Gauge Wire 10mm² Πλάτος - εξωτερικά άκρα 0.512" (13.00mm)
Λήξη Crimp, Barrel Terminal Τύπος Ring, Tubular
τερματικό Style Single Stud Hole tab Πάχος 0.041" (1.05mm)
Stud / Tab Μέγεθος M8 Stud Σειρά Pan-Lug®
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 07498376791
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.213" (30.81mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Μόνωση Non-Insulated
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - αναγνωριστικό δαχτυλιδιού 0.354" (8.99mm)
Διάμετρος - Βαρέλι OD 0.244" (6.20mm) Διάμετρος - Βαρέλι ID 0.177" (4.50mm)
Λεπτομερής περιγραφή Terminal Connector Rectangular Ring, Tubular 10mm² M8 Stud Επικοινωνία Υλικό Copper