LCC4-38DWH-L
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM RECT TONG 2-4 AWG #3/8
Φύλλα δεδομένων: LCC4-38DWH-L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LCC4-38DWH-L
Αριθμός εξαρτήματος LCC4-38DWH-L Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 5751 pcs Φύλλο δεδομένων LCC4-38DWH-L.pdf
Gauge Wire 2-4 AWG Πλάτος - εξωτερικά άκρα 0.620" (15.75mm)
Λήξη Crimp, Barrel Terminal Τύπος Rectangular Tongue
τερματικό Style Two Stud Holes tab Πάχος 0.080" (2.03mm)
Stud / Tab Μέγεθος 3/8 Stud Σειρά Pan-Lug®
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 07498380769
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), 45° Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Μόνωση Non-Insulated
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - αναγνωριστικό δαχτυλιδιού 0.410" (10.41mm)
Διάμετρος - Βαρέλι OD 0.380" (9.65mm) Διάμετρος - Βαρέλι ID 0.280" (7.11mm)