HSTTA75-48-C
PanduitPanduit
HSTTA75-48-C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος HEAT SHRINK ADH BLK .75" X 4'
Φύλλα δεδομένων: 1.HSTTA75-48-C.pdf2.HSTTA75-48-C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HSTTA75-48-C
Αριθμός εξαρτήματος HSTTA75-48-C Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 5291 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HSTTA75-48-C.pdf2.HSTTA75-48-C.pdf
Τύπος Tubing, Flexible Λόγος συρρίκνωση 3 to 1
Συρρίκνωση της θερμοκρασίας 120°C Σειρά HSTTA
Ανακτηθεί Wall Πάχος 0.085" (2.16mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin (PO), Irradiated
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 4.00' (1.22m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εσωτερική Διάμετρος - Παραδίδεται 0.750" (19.05mm)
Εσωτερική Διάμετρος - ανακτημένα 0.250" (6.35mm) Χαρακτηριστικά Adhesive Lined, Corrosion Resistant, Flame Retardant, Moisture Resistant
Λεπτομερής περιγραφή Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m) Χρώμα Black