HSTT75-48-545
PanduitPanduit
HSTT75-48-545 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος HEAT SHRINK GRN .75" X 4'
Φύλλα δεδομένων: 1.HSTT75-48-545.pdf2.HSTT75-48-545.pdf3.HSTT75-48-545.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HSTT75-48-545
Αριθμός εξαρτήματος HSTT75-48-545 Κατασκευαστής Panduit
Τύπος Tubing, Flexible Λόγος συρρίκνωση 2 to 1
Συρρίκνωση της θερμοκρασίας 90°C Σειρά HSTT
Ανακτηθεί Wall Πάχος 0.030" (0.76mm) Αλλα ονόματα 298-13430
HSTT75-48-545-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Polyolefin (PO), Irradiated Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 4.00' (1.22m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εσωτερική Διάμετρος - Παραδίδεται 0.750" (19.05mm) Εσωτερική Διάμετρος - ανακτημένα 0.375" (9.53mm)
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Λεπτομερής περιγραφή Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Green, Yellow 4.00' (1.22m)