HST0.4-3-Q2
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος HEAT SHRINK THICK ADH RED .4X3"
Φύλλα δεδομένων: 1.HST0.4-3-Q2.pdf2.HST0.4-3-Q2.pdf3.HST0.4-3-Q2.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HST0.4-3-Q2
Αριθμός εξαρτήματος HST0.4-3-Q2 Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 5205 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HST0.4-3-Q2.pdf2.HST0.4-3-Q2.pdf3.HST0.4-3-Q2.pdf
Τύπος Tubing, Semi Rigid Λόγος συρρίκνωση 3 to 1
Συρρίκνωση της θερμοκρασίας 120°C Σειρά HST
Ανακτηθεί Wall Πάχος 0.080" (2.03mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 110°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin (PO), Irradiated
Μήκος 0.250' (76.20mm, 3.00") Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
Εσωτερική Διάμετρος - Παραδίδεται 0.400" (10.16mm) Εσωτερική Διάμετρος - ανακτημένα 0.160" (4.06mm)
Χαρακτηριστικά Adhesive Lined, Flame Retardant Λεπτομερής περιγραφή Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.400" (10.16mm) 3 to 1 Red 0.250' (76.20mm, 3.00")