H000X044H1C
PanduitPanduit
H000X044H1C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος HEATSHRINK .25"X6' CONT LABELS
Φύλλα δεδομένων: 1.H000X044H1C.pdf2.H000X044H1C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H000X044H1C
Αριθμός εξαρτήματος H000X044H1C Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 2089 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H000X044H1C.pdf2.H000X044H1C.pdf
Σειρά PanTher™, P1™ Συσκευασία Cassette
Αλλα ονόματα 298-10112 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin
ετικέτα Τύπος Heat Shrinkable, Continuous ετικέτα Μέγεθος 0.44" x 6.0' (11.2mm x 1.8m)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Panduit LS8E and LS8EQ (Hand-Held) Λεπτομερής περιγραφή White Heat Shrinkable, Continuous Label 0.44" x 6.0' (11.2mm x 1.8m)