DPF18-250FIMB-K
PanduitPanduit
DPF18-250FIMB-K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Φύλλα δεδομένων: DPF18-250FIMB-K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPF18-250FIMB-K Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 97311 pcs Φύλλο δεδομένων DPF18-250FIMB-K.pdf
Gauge Wire 18-22 AWG Λήξη Crimp
Terminal Τύπος Standard tab Πλάτος 0.250" (6.35mm)
tab Πάχος 0.032" (0.81mm) Μήκος καρτέλα -
Σειρά DiscoGrip™, ReelSmart™ Συσκευασία Reel
Αλλα ονόματα 07498320642 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.920" (23.37mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μόνωση Διάμετρος 0.060" ~ 0.133" (1.52mm ~ 3.38mm) Μόνωση Fully Insulated
Γένος Male Χαρακτηριστικά Butted Seam
Λεπτομερής περιγραφή 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Επικοινωνία Υλικό Brass