DNF18-110FIB-C
PanduitPanduit
DNF18-110FIB-C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110
Φύλλα δεδομένων: DNF18-110FIB-C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DNF18-110FIB-C Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 75762 pcs Φύλλο δεδομένων DNF18-110FIB-C.pdf
Gauge Wire 18-22 AWG Λήξη Crimp
Terminal Τύπος Standard tab Πλάτος 0.110" (2.79mm)
tab Πάχος 0.032" (0.81mm) Μήκος καρτέλα -
Σειρά Pan-Term® Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 298-14373
DNF18-110FIB-C-ND
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.710" (18.03mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μόνωση Διάμετρος 0.120" (3.05mm) Μόνωση Fully Insulated
Γένος Female Χαρακτηριστικά Serrated Termination
Λεπτομερής περιγραφή 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Επικοινωνία Υλικό Brass