DNF14250FIBX-C
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Φύλλα δεδομένων: DNF14250FIBX-C.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DNF14250FIBX-C Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 5194 pcs Φύλλο δεδομένων DNF14250FIBX-C.pdf
Gauge Wire 14-16 AWG Λήξη Crimp
Terminal Τύπος Standard tab Πλάτος 0.250" (6.35mm)
tab Πάχος 0.032" (0.81mm) Μήκος καρτέλα -
Σειρά Disco™ Συσκευασία Bulk
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Μήκος - Συνολικά 0.930" (23.62mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
μόνωση Διάμετρος 0.240" (6.10mm) Μόνωση Fully Insulated
Γένος Female Χαρακτηριστικά Serrated Termination
Λεπτομερής περιγραφή 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Επικοινωνία Υλικό Brass