C200X100YJC
PanduitPanduit
C200X100YJC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LABEL INVNTRY CNTRL 2"X1" 200PC
Φύλλα δεδομένων: 1.C200X100YJC.pdf2.C200X100YJC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του C200X100YJC
Αριθμός εξαρτήματος C200X100YJC Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 1286 pcs Φύλλο δεδομένων 1.C200X100YJC.pdf2.C200X100YJC.pdf
Τύπος Label Σειρά PanTher™, P1™
Συσκευασία Roll Αλλα ονόματα 298-12181
C200X100YJC-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyester
ετικέτα Τύπος Blank ετικέτα Μέγεθος 2.00" L x 1.00" W (50.8mm x 25.4mm)