C100X025YLC
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LABEL INVNTRY CNTRL 1"X0.25"
Φύλλα δεδομένων: C100X025YLC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του C100X025YLC
Αριθμός εξαρτήματος C100X025YLC Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή LABEL INVNTRY CNTRL 1"X0.25" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1129 pcs Φύλλο δεδομένων C100X025YLC.pdf
Τύπος Label Σειρά PanTher™, P1™
Συσκευασία Roll Αλλα ονόματα 07498332022
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyester
ετικέτα Τύπος Blank ετικέτα Μέγεθος 1.00" L x 0.25" W (25.4mm x 6.4mm)