TXS2SS-L-4.5V-X
PanasonicPanasonic
TXS2SS-L-4.5V-X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Φύλλα δεδομένων: TXS2SS-L-4.5V-X.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TXS2SS-L-4.5V-X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32948 pcs Φύλλο δεδομένων TXS2SS-L-4.5V-X.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 110VDC - Max
Σειρά TX-S Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 5ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 4.5VDC
Coil Τύπος Latching, Single Coil πηνίο Αντίσταση 579 Ohms
πηνίο ισχύος 35 mW πηνίο Τρέχουσα 7.8mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TXS2SS-L-6V
TXS2SS-L-6V
Κατασκευαστές: Panasonic
Σε απόθεμα: 22813 pcs
Κατεβάστε: TXS2SS-L-6V.pdf
RFQ
TXS2SS-L-4.5V
TXS2SS-L-4.5V