TXS2SA-L-24V-Z
PanasonicPanasonic
TXS2SA-L-24V-Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Φύλλα δεδομένων: TXS2SA-L-24V-Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TXS2SA-L-24V-Z Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27545 pcs Φύλλο δεδομένων TXS2SA-L-24V-Z.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 110VDC - Max
Σειρά TX-S Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα 255-2342-2
TXS2SA-L-24V-Z-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 5ms τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au) Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Latching, Single Coil
πηνίο Αντίσταση 11.52 kOhms πηνίο ισχύος 50 mW
πηνίο Τρέχουσα 2.1mA