TXS2SA-1.5V-X
PanasonicPanasonic
TXS2SA-1.5V-X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Φύλλα δεδομένων: TXS2SA-1.5V-X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TXS2SA-1.5V-X
Αριθμός εξαρτήματος TXS2SA-1.5V-X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38556 pcs Φύλλο δεδομένων TXS2SA-1.5V-X.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 1.2 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.15 VDC
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 110VDC - Max
Σειρά TX-S Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 5ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 1.5VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 45 Ohms
πηνίο ισχύος 50 mW πηνίο Τρέχουσα 33.3mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TXS2SA-12V-X
TXS2SA-12V-X
Κατασκευαστές: Panasonic
Σε απόθεμα: 33445 pcs
Κατεβάστε: TXS2SA-12V-X.pdf
RFQ
TXS2SA-12V-Z
TXS2SA-12V-Z
Σε απόθεμα: 30842 pcs
Κατεβάστε: TXS2SA-12V-Z.pdf
RFQ
TXS2SA-1.5V
TXS2SA-1.5V