TXS2-L2-12V-1
PanasonicPanasonic
TXS2-L2-12V-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος TXS RELAY 2 FORM C 12V
Φύλλα δεδομένων: TXS2-L2-12V-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TXS2-L2-12V-1
Αριθμός εξαρτήματος TXS2-L2-12V-1 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TXS RELAY 2 FORM C 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18843 pcs Φύλλο δεδομένων TXS2-L2-12V-1.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Relay
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TXS2-L2-4.5V-1
TXS2-L2-4.5V-1
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Σε απόθεμα: 26975 pcs
Κατεβάστε: TXS2-L2-4.5V-1.pdf
RFQ
TXS2-L2-12V
TXS2-L2-12V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V