TXS2-L-24V-1
PanasonicPanasonic
TXS2-L-24V-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Φύλλα δεδομένων: TXS2-L-24V-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TXS2-L-24V-1
Αριθμός εξαρτήματος TXS2-L-24V-1 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19799 pcs Φύλλο δεδομένων TXS2-L-24V-1.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 10VDC - Max
Σειρά TX-S Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 5ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10mA Επικοινωνία Υλικό Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Latching, Single Coil πηνίο Αντίσταση 11.52 kOhms
πηνίο ισχύος 50 mW πηνίο Τρέχουσα 2.1mA