TXD2SA-L-4.5V-3
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Φύλλα δεδομένων: TXD2SA-L-4.5V-3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TXD2SA-L-4.5V-3 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13494 pcs Φύλλο δεδομένων TXD2SA-L-4.5V-3.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.38 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 220VDC - Max
Σειρά TX-D Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 4.5VDC
Coil Τύπος Latching, Single Coil πηνίο Αντίσταση 88 Ohms
πηνίο ισχύος 230 mW πηνίο Τρέχουσα 51.1mA