TXD2SA-L-24V-4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Φύλλα δεδομένων: TXD2SA-L-24V-4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TXD2SA-L-24V-4 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13648 pcs Φύλλο δεδομένων TXD2SA-L-24V-4.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 18 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 10VDC - Max
Σειρά TX-D Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10mA Επικοινωνία Υλικό Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Latching, Single Coil πηνίο Αντίσταση 2.3 kOhms
πηνίο ισχύος 250 mW πηνίο Τρέχουσα 10.4mA