TXD2SA-4.5V-3-Z
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Φύλλα δεδομένων: TXD2SA-4.5V-3-Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TXD2SA-4.5V-3-Z Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20164 pcs Φύλλο δεδομένων TXD2SA-4.5V-3-Z.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.38 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.45 VDC
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 220VDC - Max
Σειρά TX-D Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 4.5VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 72 Ohms
πηνίο ισχύος 280 mW πηνίο Τρέχουσα 62.5mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TXD2SA-4.5V-4
TXD2SA-4.5V-4
Περιγραφή: RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Σε απόθεμα: 12797 pcs
Κατεβάστε: TXD2SA-4.5V-4.pdf
RFQ
TXD2SA-4.5V-3
TXD2SA-4.5V-3