TXD2SA-2M-4.5V-Z
PanasonicPanasonic
TXD2SA-2M-4.5V-Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Φύλλα δεδομένων: TXD2SA-2M-4.5V-Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TXD2SA-2M-4.5V-Z Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25394 pcs Φύλλο δεδομένων TXD2SA-2M-4.5V-Z.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.38 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.45 VDC
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 110VDC - Max
Σειρά TX-D Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form D) πηνίο τάσης 4.5VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 81 Ohms
πηνίο ισχύος 250 mW πηνίο Τρέχουσα 55.6mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TXD2SA-2M-5V
TXD2SA-2M-5V
Κατασκευαστές: Panasonic
Σε απόθεμα: 19617 pcs
Κατεβάστε: TXD2SA-2M-5V.pdf
RFQ
TXD2SA-2M-6V-Z
TXD2SA-2M-6V-Z
Σε απόθεμα: 27283 pcs
Κατεβάστε: TXD2SA-2M-6V-Z.pdf
RFQ
TXD2SA-2M-4.5V
TXD2SA-2M-4.5V