TXD2SA-2M-24V-X
PanasonicPanasonic
TXD2SA-2M-24V-X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Φύλλα δεδομένων: TXD2SA-2M-24V-X.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TXD2SA-2M-24V-X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29687 pcs Φύλλο δεδομένων TXD2SA-2M-24V-X.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 18 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 110VDC - Max
Σειρά TX-D Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form D) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 2.13 kOhms
πηνίο ισχύος 270 mW πηνίο Τρέχουσα 11.3mA