TX2SA-L2-12V-1
PanasonicPanasonic
TX2SA-L2-12V-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY TELECOM DPDT 1A 220V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TX2SA-L2-12V-1 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 1A 220V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24410 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 220VAC, 220VDC - Max
Σειρά TX Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Τύπος ρελέ Telecom Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A Επικοινωνία Υλικό Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Latching, Dual Coil πηνίο Αντίσταση 720 Ohms
πηνίο ισχύος 200 mW πηνίο Τρέχουσα 16.7mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TX2SA-L2-1.5V-X
TX2SA-L2-1.5V-X
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Σε απόθεμα: 38286 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
TX2SA-L2-12V
TX2SA-L2-12V