TX2SA-L-4.5V-Z
PanasonicPanasonic
TX2SA-L-4.5V-Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TX2SA-L-4.5V-Z Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16599 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.38 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 220VDC - Max
Σειρά TX Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Τύπος ρελέ Telecom Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα 255-2304-2
TX2SA-L-4.5V-Z-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 4ms τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au) Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 4.5VDC Coil Τύπος Latching, Single Coil
πηνίο Αντίσταση 203 Ohms πηνίο ισχύος 100 mW
πηνίο Τρέχουσα 22.2mA