TX2SA-L-12V-Z
PanasonicPanasonic
TX2SA-L-12V-Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TX2SA-L-12V-Z
Αριθμός εξαρτήματος TX2SA-L-12V-Z Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34063 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 220VDC - Max
Σειρά TX Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Τύπος ρελέ Telecom Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Latching, Single Coil πηνίο Αντίσταση 1.44 kOhms
πηνίο ισχύος 100 mW πηνίο Τρέχουσα 8.3mA