TX2SA-12V-1-X
PanasonicPanasonic
TX2SA-12V-1-X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY TELECOM DPDT 1A 220V
Φύλλα δεδομένων: TX2SA-12V-1-X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TX2SA-12V-1-X
Αριθμός εξαρτήματος TX2SA-12V-1-X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 1A 220V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38831 pcs Φύλλο δεδομένων TX2SA-12V-1-X.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 220VDC - Max
Σειρά TX Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Τύπος ρελέ Telecom Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A Επικοινωνία Υλικό Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 1.03 kOhms
πηνίο ισχύος 140 mW πηνίο Τρέχουσα 11.7mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TX2SA-1.5V-X
TX2SA-1.5V-X
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
Σε απόθεμα: 39090 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
TX2SA-1.5V
TX2SA-1.5V
Σε απόθεμα: 29137 pcs
Κατεβάστε: TX2SA-1.5V.pdf
RFQ
TX2SA-12V-1
TX2SA-12V-1