TS2-I-24V-800S
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY TIME DELAY 800SEC 5A 250V
Φύλλα δεδομένων: TS2-I-24V-800S.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TS2-I-24V-800S Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 800SEC 5A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 5430 pcs Φύλλο δεδομένων TS2-I-24V-800S.pdf
Τάσης - Προμήθεια 24VDC Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος Input Voltage
Χρονοδιάγραμμα Μέθοδος προσαρμογής External Resistor Στυλ λήξης PC Pin
Σειρά TS Τύπος ρελέ Mechanical Relay
Λειτουργία On-Delay Λεπτομερής περιγραφή On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 8 Sec ~ 800 Sec Delay 5A @ 250VAC Through Hole
Χρόνος καθυστέρησης 8 Sec ~ 800 Sec Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 5A @ 250VAC