TQ4H-L2-4.5V
PanasonicPanasonic
TQ4H-L2-4.5V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY TELECOM 4PDT 1A 125V
Φύλλα δεδομένων: TQ4H-L2-4.5V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TQ4H-L2-4.5V
Αριθμός εξαρτήματος TQ4H-L2-4.5V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM 4PDT 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4317 pcs Φύλλο δεδομένων TQ4H-L2-4.5V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.38 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 125VAC, 110VDC - Max
Σειρά TQ Χρόνος αποδέσμευσης 3ms
Τύπος ρελέ Telecom Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 3ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au) Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C)
πηνίο τάσης 4.5VDC Coil Τύπος Latching, Dual Coil
πηνίο Αντίσταση 50.6 Ohms πηνίο ισχύος 400 mW
πηνίο Τρέχουσα 88.9mA