TQ2SS-L2-1.5V-Z
PanasonicPanasonic
TQ2SS-L2-1.5V-Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Φύλλα δεδομένων: TQ2SS-L2-1.5V-Z.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TQ2SS-L2-1.5V-Z Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36405 pcs Φύλλο δεδομένων TQ2SS-L2-1.5V-Z.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 1.13 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 125VAC, 220VDC - Max
Σειρά TQ-SMD Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Τύπος ρελέ Telecom Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 1.5VDC
Coil Τύπος Latching, Dual Coil πηνίο Αντίσταση 16 Ohms
πηνίο ισχύος 140 mW πηνίο Τρέχουσα 93.8mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TQ2SS-L2-1.5V
TQ2SS-L2-1.5V
Κατασκευαστές: Panasonic