TQ2SA-L2-4.5V-X
PanasonicPanasonic
TQ2SA-L2-4.5V-X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Φύλλα δεδομένων: TQ2SA-L2-4.5V-X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TQ2SA-L2-4.5V-X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34301 pcs Φύλλο δεδομένων TQ2SA-L2-4.5V-X.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.38 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Gull Wing εναλλαγή τάσης 125VAC, 220VDC - Max
Σειρά TQ-SMD Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Τύπος ρελέ Telecom Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 4.5VDC
Coil Τύπος Latching, Dual Coil πηνίο Αντίσταση 145 Ohms
πηνίο ισχύος 140 mW πηνίο Τρέχουσα 31.0mA