TK1-L2-1.5V
PanasonicPanasonic
TK1-L2-1.5V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 220V
Φύλλα δεδομένων: TK1-L2-1.5V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TK1-L2-1.5V
Αριθμός εξαρτήματος TK1-L2-1.5V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 220V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4934 pcs Φύλλο δεδομένων TK1-L2-1.5V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 1.13 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 220VDC - Max
Σειρά TK Χρόνος αποδέσμευσης 2ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 3ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au) Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 1.5VDC Coil Τύπος Latching, Dual Coil
πηνίο Αντίσταση 11.2 Ohms πηνίο ισχύος 200 mW
πηνίο Τρέχουσα 134mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TK1-L-5V
TK1-L-5V
Κατασκευαστές: Panasonic