S1DXM-M2C60M-AC220V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY TIME DELAY 60MIN 7A 250V
Φύλλα δεδομένων: S1DXM-M2C60M-AC220V.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S1DXM-M2C60M-AC220V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 60MIN 7A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1959 pcs Φύλλο δεδομένων S1DXM-M2C60M-AC220V.pdf
Τάσης - Προμήθεια 200 ~ 220VAC Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος Input Voltage
Λειτουργία Programmable (Multi-Function) Λεπτομερής περιγραφή Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.5 Sec ~ 60 Min Delay 7A @ 250VAC Socketable
Χρόνος καθυστέρησης 0.5 Sec ~ 60 Min Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 7A @ 250VAC