RT-610-10G-C5
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR PHOTO 10MM 12-24VDC NPN
Φύλλα δεδομένων: RT-610-10G-C5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RT-610-10G-C5
Αριθμός εξαρτήματος RT-610-10G-C5 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SENSOR PHOTO 10MM 12-24VDC NPN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4438 pcs Φύλλο δεδομένων RT-610-10G-C5.pdf
Τάσης - Προμήθεια 12 V ~ 24 V Σειρά RT-610
Μέθοδος ανίχνευσης Through-Beam Απόσταση ανίχνευσης 0.394" (10mm)
Χρόνος απόκρισης 100µs Διαμόρφωση εξόδου Light-On/Dark-On
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Πηγή φωτός Green LED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP62 Μέθοδος σύνδεσης Cable
καλώδιο Μήκος 39.4" (1000.00mm) Τύπος προσαρμογής Adjustable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RT-65A
RT-65A
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 66W
Σε απόθεμα: 5248 pcs
Κατεβάστε: RT-65A.pdf
RFQ
RT-610-10G
RT-610-10G