PM4S-A2C30M-AC240V
PanasonicPanasonic
PM4S-A2C30M-AC240V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V
Φύλλα δεδομένων: PM4S-A2C30M-AC240V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PM4S-A2C30M-AC240V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 30MIN 5A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3042 pcs Φύλλο δεδομένων PM4S-A2C30M-AC240V.pdf
Τάσης - Προμήθεια 200 ~ 240VAC Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος Input Voltage
Χρονοδιάγραμμα Μέθοδος προσαρμογής Hand Dial Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal)
Σειρά PM4S Τύπος ρελέ Mechanical Relay
Αλλα ονόματα 1110-3380 τοποθέτηση Τύπος Socketable
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία On-Delay
Λεπτομερής περιγραφή On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 3 Sec ~ 30 Min Delay 5A @ 250VAC Socketable Χρόνος καθυστέρησης 3 Sec ~ 30 Min
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 5A @ 250VAC Κύκλωμα DPDT (2 Form C)