PM4HW-H-AC240VW
PanasonicPanasonic
PM4HW-H-AC240VW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY TIME DELAY 500HR 5A 250V
Φύλλα δεδομένων: PM4HW-H-AC240VW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PM4HW-H-AC240VW Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 500HR 5A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1359 pcs Φύλλο δεδομένων PM4HW-H-AC240VW.pdf
Τάσης - Προμήθεια 100 ~ 240VAC Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος Input Voltage
Χρονοδιάγραμμα Μέθοδος προσαρμογής Hand Dial Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal)
Σειρά PM4H-W Τύπος ρελέ Mechanical Relay
Αλλα ονόματα 1110-3189 τοποθέτηση Τύπος Socketable
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Repeat Cycle, Twin Timer Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.1 Sec ~ 500 Hrs Delay 5A @ 250VAC Socketable Χρόνος καθυστέρησης 0.1 Sec ~ 500 Hrs
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 5A @ 250VAC Κύκλωμα DPDT (2 Form C)