NX5-D700A-C5
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR 24-240VAC/12-240VDC 700MM
Φύλλα δεδομένων: NX5-D700A-C5.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 768 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 768 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NX5-D700A-C5
Αριθμός εξαρτήματος NX5-D700A-C5 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SENSOR 24-240VAC/12-240VDC 700MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 768 pcs Φύλλο δεδομένων NX5-D700A-C5.pdf
Τάσης - Προμήθεια 12 V ~ 240 V, 24 V ~ 240 V Σειρά NX5
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective, Diffuse Απόσταση ανίχνευσης 27.559" (700mm)
Χρόνος απόκρισης 10ms Διαμόρφωση εξόδου Light-On
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 55°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Πηγή φωτός Infrared
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP66
Μέθοδος σύνδεσης Cable καλώδιο Μήκος 78.740" (2000.00mm)