NL6EBX-L2-DC12V-1
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 125V
Φύλλα δεδομένων: NL6EBX-L2-DC12V-1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NL6EBX-L2-DC12V-1 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4883 pcs Φύλλο δεδομένων NL6EBX-L2-DC12V-1.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 125VAC, 30VDC - Max
Σειρά NL Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 55°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 6PDT (6 Form C) Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A
Επικοινωνία Υλικό Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Φόρμα Επικοινωνίας 6PDT (6 Form C)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Latching, Dual Coil
πηνίο Αντίσταση 90 Ohms πηνίο ισχύος 1.6 W
πηνίο Τρέχουσα 133mA