LKG1AF-12V-16
PanasonicPanasonic
LKG1AF-12V-16 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Φύλλα δεδομένων: LKG1AF-12V-16.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LKG1AF-12V-16
Αριθμός εξαρτήματος LKG1AF-12V-16 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83382 pcs Φύλλο δεδομένων LKG1AF-12V-16.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 277VAC - Max
Σειρά LK-G Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 255-4006-5
LKG1AF-12V-16-ND
LKG1AF12V16
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 272 Ohms πηνίο ισχύος 530 mW
πηνίο Τρέχουσα 44.2mA