JW1AFSN-DC24V-TV
PanasonicPanasonic
JW1AFSN-DC24V-TV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Φύλλα δεδομένων: JW1AFSN-DC24V-TV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JW1AFSN-DC24V-TV Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40704 pcs Φύλλο δεδομένων JW1AFSN-DC24V-TV.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 30VDC - Max
Σειρά JW Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 1.1 kOhms πηνίο ισχύος 530 mW
πηνίο Τρέχουσα 22.0mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
JW1AFSN-DC18V
JW1AFSN-DC18V
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Σε απόθεμα: 39654 pcs
Κατεβάστε: JW1AFSN-DC18V.pdf
RFQ
JW1AFSN-DC24V-TV-F
JW1AFSN-DC24V-TV-F
Περιγραφή: JW RELAY 1 FORM A 24V 10A
Σε απόθεμα: 39335 pcs
Κατεβάστε: JW1AFSN-DC24V-TV-F.pdf
RFQ
JW1AFSN-DC24V
JW1AFSN-DC24V