JW1AFSN-B-DC24V-F
PanasonicPanasonic
JW1AFSN-B-DC24V-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Φύλλα δεδομένων: JW1AFSN-B-DC24V-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JW1AFSN-B-DC24V-F Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37457 pcs Φύλλο δεδομένων JW1AFSN-B-DC24V-F.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 30VDC - Max
Σειρά JW Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 1.1 kOhms πηνίο ισχύος 530 mW
πηνίο Τρέχουσα 22.0mA