JSM1A-12V-4
PanasonicPanasonic
JSM1A-12V-4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY AUTOMOTIVE SPST 10A 12V
Φύλλα δεδομένων: JSM1A-12V-4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JSM1A-12V-4
Αριθμός εξαρτήματος JSM1A-12V-4 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 10A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64245 pcs Φύλλο δεδομένων JSM1A-12V-4.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 6.3 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.9 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 16VDC - Max
Σειρά JS-M Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 255-2223
JSM1A-12V-4-ND
JSM1A12V4
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 10ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Sealed - Fully Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 225 Ohms πηνίο ισχύος 640 mW
πηνίο Τρέχουσα 53.3mA