JS1A-F-12V-F-6K
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Φύλλα δεδομένων: JS1A-F-12V-F-6K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JS1A-F-12V-F-6K Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48074 pcs Φύλλο δεδομένων JS1A-F-12V-F-6K.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 100VDC - Max
Σειρά JS Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Λειτουργήστε Ώρα 10ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Insulation - Class F, Sealed - Fully Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO)
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 400 Ohms
πηνίο ισχύος 360 mW πηνίο Τρέχουσα 30.0mA