JQ1-B-12V-F
PanasonicPanasonic
JQ1-B-12V-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Φύλλα δεδομένων: JQ1-B-12V-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JQ1-B-12V-F
Αριθμός εξαρτήματος JQ1-B-12V-F Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65947 pcs Φύλλο δεδομένων JQ1-B-12V-F.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 0.6 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 110VDC - Max
Σειρά JQ Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 255-6172
JQ1-B-12V-F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 360 Ohms πηνίο ισχύος 400 mW
πηνίο Τρέχουσα 33.3mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
JQ1-B-9V-F
JQ1-B-9V-F
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: JQ RELAY 1 FORM C 9V
Κατεβάστε: JQ1-B-9V-F.pdf
RFQ
JQ1-9V-F
JQ1-9V-F
Περιγραφή: RELAY GENERAL PURPOSE SPDT 5A 9V