JM1AN-ZTMP-DC24V
PanasonicPanasonic
JM1AN-ZTMP-DC24V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
Φύλλα δεδομένων: JM1AN-ZTMP-DC24V.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JM1AN-ZTMP-DC24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5583 pcs Φύλλο δεδομένων JM1AN-ZTMP-DC24V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά JM Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Sealed - Flux Protection Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 20A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 640 Ohms
πηνίο ισχύος 900 mW πηνίο Τρέχουσα 37.5mA