JC2A-TM-DC12V-VDE
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V
Φύλλα δεδομένων: JC2A-TM-DC12V-VDE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος JC2A-TM-DC12V-VDE Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6022 pcs Φύλλο δεδομένων JC2A-TM-DC12V-VDE.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) εναλλαγή τάσης 250VAC - Max
Σειρά JC Χρόνος αποδέσμευσης 2ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 60°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Chassis Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας DPST-NO (2 Form A) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 144 Ohms
πηνίο ισχύος 1 W πηνίο Τρέχουσα 83.3mA