HL2-L-DC48V-D-F
PanasonicPanasonic
HL2-L-DC48V-D-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Φύλλα δεδομένων: HL2-L-DC48V-D-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HL2-L-DC48V-D-F Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3413 pcs Φύλλο δεδομένων HL2-L-DC48V-D-F.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 38.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 4.8 VDC
Στυλ λήξης Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) εναλλαγή τάσης 125VAC - Nom
Σειρά HL Χρόνος αποδέσμευσης 25ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 255-5110
HL2-L-DC48V-D-F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 60°C
Λειτουργήστε Ώρα 25ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Χαρακτηριστικά Diode, LED Indicator Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 48VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 2.6 kOhms
πηνίο ισχύος 900 mW πηνίο Τρέχουσα 18.5mA