HL2-HTM-AC48V-F
PanasonicPanasonic
HL2-HTM-AC48V-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Φύλλα δεδομένων: HL2-HTM-AC48V-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HL2-HTM-AC48V-F Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9324 pcs Φύλλο δεδομένων HL2-HTM-AC48V-F.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 38.4 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 14.4 VAC
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) εναλλαγή τάσης 125VAC - Nom
Σειρά HL Χρόνος αποδέσμευσης 25ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 25ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VAC Coil Chassis Mount Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 48VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο ισχύος 1.2 VA πηνίο Τρέχουσα 25.0mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HL2-HTM-DC12V-F
HL2-HTM-DC12V-F
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Σε απόθεμα: 13121 pcs
Κατεβάστε: HL2-HTM-DC12V-F.pdf
RFQ
HL2-HTM-AC48V
HL2-HTM-AC48V