HL2-HTM-AC100V-F
PanasonicPanasonic
HL2-HTM-AC100V-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V
Φύλλα δεδομένων: HL2-HTM-AC100V-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HL2-HTM-AC100V-F Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7674 pcs Φύλλο δεδομένων HL2-HTM-AC100V-F.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 80 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 30 VAC
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) εναλλαγή τάσης 125VAC - Nom
Σειρά HL Χρόνος αποδέσμευσης 25ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 255-2805
HL2-HTM-AC100V-F-ND
HL2HTMAC100VF
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 25ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VAC Coil Chassis Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 100VAC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο ισχύος 1.2 VA
πηνίο Τρέχουσα 12.0mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HL2-HTM-AC12V-F
HL2-HTM-AC12V-F
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Σε απόθεμα: 11546 pcs
Κατεβάστε: HL2-HTM-AC12V-F.pdf
RFQ
HL2-HTM-AC100V
HL2-HTM-AC100V