HL2-HP-AC115V-F
PanasonicPanasonic
HL2-HP-AC115V-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V
Φύλλα δεδομένων: HL2-HP-AC115V-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HL2-HP-AC115V-F Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8253 pcs Φύλλο δεδομένων HL2-HP-AC115V-F.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 92 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 34.5 VAC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 125VAC - Nom
Σειρά HL Χρόνος αποδέσμευσης 25ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 255-2803
HL2-HP-AC115V-F-ND
HL2HPAC115VF
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 25ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 115VAC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο ισχύος 1.2 VA
πηνίο Τρέχουσα 10.4mA