HL1-HP-AC240V
PanasonicPanasonic
HL1-HP-AC240V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 240V
Φύλλα δεδομένων: HL1-HP-AC240V.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HL1-HP-AC240V
Αριθμός εξαρτήματος HL1-HP-AC240V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 240V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4103 pcs Φύλλο δεδομένων HL1-HP-AC240V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 192 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 72 VAC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 125VAC - Nom
Σειρά HL Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 10ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 240VAC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 15A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 240VAC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο ισχύος 1.2 VA
πηνίο Τρέχουσα 5.0mA